David NEČAS

ve spolupráci s Danielem NEČASEM,

Veškeré návrhy a připomínky k těmto internetovým stránkám, zasílejte prosím na e-mail: sdhsnezne@seznam.cz, popřípadě na soukromou adresu administrátora: dnecas@seznam.cz

Za tvůrčí tým děkuje

David NEČAS,

Sněžné 208,

592 03 Sněžné

Přejít na diskusní forum

Vytvořeno 29.06.09 17:22 | Poslední změna 17.10.16 19:42
Přihlásit uživatele: E-mail  Heslo  Registrace
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jméno / odeslat anonymně:
Opište prosím kontrolní kód "9389":

http://www.vyzbrojna.cz/cz/3249/galletky-v-akci.html smiley
Dobrý den jedná se o p. Pechu více nalenznete na tomto odkazu http://www.regrup2.petatricatnici.eu/index.php/instruktori/4-mjr-ing-michal-pecha
Dobrý večer,
moc děkujeme za gratulaci a za uznání.

Také přejeme hezké Vánoce a šťastný nový rok . smiley

SDH Sněžné
25.12.15 23:08
Dobrovolní hasiči, HZS, Policie, a RZS v názvu nemají napsáno zpravodajství. Stačí to k vašemu uspokojení? Jestli Vám vadí vysoká návštěvnost tak to bohužels tím Vám nepomůžeme.
Jak již padlo, je smutné, že když se stane takto tragická událost, jsou všichni nedočkaví jakýchkoliv informací. To, že si nepřečtu info o dané události hned, ale až druhý den, by přece člověka nemělo hned rozčílit a nutit ho pouštět se do diskuse, ještě k tomu anonymně (to je na tom asi nejvíc ubohé). Když jsme stránky založili, dávali jsme sem informace v 90 procentech případů do hodiny po ukončení zásahu, někdy i v průběhu. Přesto se nestalo, že by někdo někdy napsal, že dáváme aktuální informace a že to "děláme dobře". Oproti tomu stačilo jednou vložení informací o den odložit a hned se objevovaly kritické názory. Opravdu by si diskutující měli uvědomit, že jsme dobrovolní hasiči, chodíme do práce, máme svoje osobní povinnosti. Navíc u takového zásahu není dobré nic uspěchat, je třeba si promyslet, zda je text srozumitelně a „citlivě“ napsaný. Jak již také zaznělo, je třeba se od toho trochu odprostit a až poté informovat. Kritizovat (navíc anonymně), je nesmírně snadné. Zkuste uvést svoje jméno, kritizujte nás přímo, budeme jen rádi, pokud budeme vědět, kdo naše stránky navštěvuje a kdo by rád přivítal nějaké změny. Víc k tomu asi nemám co říct...
Dobrý večer,
věc se má tak, při editaci stránek se stává, že při ukládání textu se text uloží a neobjeví se na stránkách, jak píše kolega níže info o zásahu je možné najít i v sekci zásahy na levé straně stránek.
Dokážu pochopit zájem o informace o zásazích, ale někdy se musí člověk po zásahu "oklepat" případně jde do práce apod., proto se zprávy ze zásahů občas objevují až druhý den. U sekce poslední zásahy bubu více kontrolovat zda se text uložil. Díky za názor na sbor i na stránky .
Zdravim. Máte pravdu odpoledne tam byl prázdný odkaz když jste klikl na sekci POSLEDNÍ ZÁSAHy.Taky se mi to tak stalo. Ale kdyz by jste si to otevrel v sekci ZÁSAHY-VYBERTE ROK - 2015- CISLO ZASAHU 16, tak tam se to uz otevrelo takze to tu bylo vloženo uz dopoledne, ale bohužel nějakým nedopatřením se stala nějaká chybicka. Sažíme se sem dávat příspěvky jak jen to jde ale jsou dny kdy to prostě nejde okamžitě. Momentálně nemáme přímeho webového autora takže se o to stará jeden člověk který má taky spousty jiných činností a my jsme momentálně rádi, že se tomu zatím věnuje než seženeme někoho kdo se tomu bude věnovat místo něho. Jinak děkujeme za Váš příspěvek a názor na náš sbor. Někdy ta práce není jak fyzicky tak psychycky jednoduchá. Mějte prosím trpělivos snažíme se.