David NEČAS

ve spolupráci s Danielem NEČASEM,

 


Veškeré návrhy a připomínky k těmto internetovým stránkám, zasílejte prosím na e-mail: sdhsnezne@seznam.cz, popřípadě na soukromou adresu administrátora: dnecas@seznam.cz

 

 

Za tvůrčí tým děkuje

David NEČAS,

Sněžné 208,

592 03 Sněžné

 
 

06)...27.01.2010, 05:42, Požár nízké budovy...

6)

27.1.2010, 5:42, Požár nízké budovy…

 

Jednotka vyjela k události, která byla ohlášena jako požár nízké budovy, konkrétně chaty na okraji obce Javorek, směrem ke Sněžnému. Z důvodu takto ohlášené události se na místě sjelo velké množství hasičských jednotek. Naše jednotka přijela na místo zásahu jako první a bylo zjištěno, že hoří montážní buňka, která byla používána jako klubovna. Členové jednotky požár uhasili pomocí vysokotlakého a jednoho C proudu. Následně provedli odvětrání prostoru pomocí ventilátoru. Kvůli hustému kouři museli hasiči zasahovat v dýchací technice. Zásah navíc komplikovaly extrémní klimatické podmínky, kdy teplota klesala až k -25°C.

 

Zásah probíhal v součinnosti s:

HZS Žďár nad Sázavou

HZS Polička

SDH Jimramov

SDH Kuklík

 

Vyhlášení poplachu: 05:42       

Výjezd: 05:46

Návrat na základnu: 7:20