David NEČAS

ve spolupráci s Danielem NEČASEM,

 


Veškeré návrhy a připomínky k těmto internetovým stránkám, zasílejte prosím na e-mail: sdhsnezne@seznam.cz, popřípadě na soukromou adresu administrátora: dnecas@seznam.cz

 

 

Za tvůrčí tým děkuje

David NEČAS,

Sněžné 208,

592 03 Sněžné

 

36)...07.12.2013, 12:18, Požár nízké budovy…

36) 07.12.2013, 12:18, Požár nízké budovy…
 
Jednotka vyjela k požáru stavení v obci Kadov. Událost byla ohlášena jako požár elektrického vedení ve zdi. Při příjezdu jednotky na místo události byl již požár rozšířen do prostoru půdy a částečně také střechy domu. Po odpojení dodávky elektrického proudu byl nasazen vysokotlaký proud, s jehož pomocí se podařilo požár rychle zlikvidovat a zabránit tak dalším výraznějším škodám. Hasiči dále prováděli odvětrání prostor pomocí přetlakových ventilátorů a rozebrali části konstrukce, aby bylo možné zlikvidovat všechna ohniska požáru. Naše jednotka následně odjela zpět na základnu a ostatní jednotky na místě pokračovaly s rozebíráním střechy budovy. Vzhledem k silnému zakouření prostor probíhal zásah v dýchací technice.
 
Zásah probíhal v součinnosti s HZS Žďár nad Sázavou, SDH Nové Město na Moravě, SDH Kuklík.
 
Vyhlášení poplachu: 12:18
Výjezd: 12:22
Návrat na základnu: 14:15