David NEČAS

ve spolupráci s Danielem NEČASEM,

 


Veškeré návrhy a připomínky k těmto internetovým stránkám, zasílejte prosím na e-mail: sdhsnezne@seznam.cz, popřípadě na soukromou adresu administrátora: dnecas@seznam.cz

 

 

Za tvůrčí tým děkuje

David NEČAS,

Sněžné 208,

592 03 Sněžné

 
 

64)...08. 12. 2015, 17:49, Požár nízké budovy…

64) 08. 12. 2015, 17:49, Požár nízké budovy…
 
Jednotka byla operačním střediskem vyslána do Křižánek k požáru rodinného domu. Při našem příjezdu byla polovina  domu zasažena plameny, na likvidaci požáru jsme nasadili společně s dalšími jednotkami 3 C proudy a 1 vysokotlaký proud. Druhé družstvo vytvořilo u místního rybníka čerpací stanoviště a doplňovalo vodu do cisteren dalších zasahujících jednotek. Po likvidaci požáru, proběhlo rozbírání střechy a likvidace skrytých ohnisek.
 
Zásah probíhal v součinnosti s HZS Žďár nad Sázavou, SDH Křižánky, SDH Svratka, SDH Svratouch, SDH Herálec a SDH Kuklík
 
Vyhlášení poplachu: 17:48
Výjezd: 17:52
Návrat na základnu: 23:30